категорії: репортаж

Квартирник гурту ОДРІ – тепла дифузія таланту.

теґи: odri, квартира 27, квартирник

 Аудиторія київських квартирників продовжує невпинно зростати і вже має власний характер та настрій. Тепла і приємна атмосфера квартирників,  яка дає змогу існувати з виконавцем у одній реальності та стирає межі між сценою і слухачем, збирає все більше охочих у вечірній час п’ятниці чи суботи на розігрів перед безсонною нічкою.

Одним із таких «домашніх» концертів став квартирник гурту ODRI, який відбувся 27 березня в рамках арт-проекту  «KVARTIRA 27». Для соліста гурту ODRI – Андрія Гусєва, можна сказати у цей вечір відбувся певний перехід з однієї реальності в іншу. Адже у виконанні фронтмена київської команди, яка відзначилася цілою епохою в історії київських гуртів хвилі брітпопу, прозвучали не лише всім відомі композиції «Прокинься», «10 хвилин», «Ангели», а й кілька нових речей, які належать до сольного проекту виконавця. Також власні пісні чергувалися з відомими хітами гуртів, які вплинули на формування концепту музики ODRI – «The Drugs Don’t Work» (The Verve), «Morning Glory» (Oasis), «Don't Let Me Down» (The Beatles) та інші.  

Слухачі, оточивши півколом гітарного Деміурга, мали змогу самим замовляти композиції, що лунали в одній площині, які поєднувала в собі спільне тепло, талант виконання, насолоду слухача та магічну атмосферу світла свічок. В кінці концерту навіть прозвучав традиційний «на біс», в рамках якого Андрій Гусєв виконав ще декілька нових пісень із свого сольного проекту. Тож, перехід реальностей відбувся і своєрідна ініціація нових речей пройшла своє хрещення публікою. Будемо чекати більш чіткого визначення нових композицій екс-ODRI Андрія Гусєва і бажаємо йому енергетичного заряду від теплої дифузії концерту в «KVARTIRA 27».